nabídka

Fasádní profily
Polystyrenové fasádní profily a lišty firmy InEx – Milan Vodrážka se používají při výstavbě nových objektů, opravách a rekonstrukcích starších domů a památkových objektů.

Mezi jejich hlavní přednosti patří nízká hmotnost, snadná, zpracovatelnost, dlouhá životnost, jednoduché vytvoření složitých architektonických detailů, malá časová náročnost při montáži a v neposlední řadě také příznivá cena v porovnání s klasickými štukatérskými prvky.

Mimo základní typy profilů z naší nabídky jsme samozřejmě schopni vyrobit i jiné tvary a rozměry dle Vašich individuálních požadavků. Za tímto účelem jsme vytvořili cenový graf, do kterého lze požadovaný tvar zakreslit a odeslat k nám do firmy a my Vám podle Vašeho přání profil vyrobíme. Výhodou cenového grafu je, že ihned po zakreslení zjistíte cenu požadovaného profilu. Tento graf naleznete v sekci objednávka spolu s postupem.

Kromě klasických rovných tvarů jsme schopni vyrobit i tvary obloukového typu.

Polystyrénové profily je možné použít i pro ozdoby stropů v interiérech.

Předností naší firmy je výrobní časová flexibilita. Závazně objednané výrobky jsou již do tří dnů připraveny k expedici.

Montáž profilů
Montáž profilů je velmi snadná. Stačí Vám jen pomocí stavebního lepidla určeného k lepení polystyrenu připevnit profil k fasádě a jakoukoli tenkovrstvou omítkou určenou pro nesavé podklady upravit povrch profilu. U větších profilů se používá vyztužovací polypropylenová síťovina k zabránění praskání spojů. Naše profily jsou skvělou jednoduchou náhražkou starých pracně vyráběných okenních říms, lišt či ozdobných oblouků.


nalepení profilů stavebním lepidlem


povrchová úprava jemnou tenkovrstvou maltou


a takto vypadá výsledek

 

www.fasadniprofily.cz nahoru úvodní stránka